1290248
Peter Frie
(Sverige, Född 1947)
Peter frie. olja på duk, signerad peter frie a tergo.

Peter Frie. Olja på duk, signerad Peter Frie a tergo.

Utan titel. 190 x 150 cm.

God kondition.

Placering: Bukowskis, Berzelii Park 1, Stockholm
Proveniens

Lars Bohman Gallery, Stockholm.

Louise Wrede
Louise Wrede
Specialist samtida konst
+46 (0)739 40 08 19

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

2 dagar 19 timmar
132 000
13 125
15 904
Utropspris
150 000 SEK
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 134 000 SEK. Läs mer.
Budhistorik (10 bud)
25 feb 23:01
132 000 SEK
25 feb 23:00
130 000 SEK
25 feb 23:00
130 000 SEK
22 feb 20:32
120 000 SEK
22 feb 10:24
115 000 SEK