1290258
Ernst Billgren
(Sverige, Född 1957)
Ernst billgren. blandteknik, mosaik, pannå. signerad ernst billgren och daterad -88 a tergo.

Ernst Billgren. Blandteknik, mosaik, pannå. Signerad Ernst Billgren och daterad -88 a tergo.

"Svensk svan". 198 x 99 cm.

Generellt god kondition. Ytsmuts.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - O37
Lena Rydén
Lena Rydén
Chef konst, specialist modern konst
+46 (0)707 78 35 71

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
184 000
18 218
22 144
Utropspris
150 000 SEK
Budhistorik (41 bud)
28 feb 20:13
184 000 SEK
28 feb 20:13
182 000 SEK
28 feb 20:13
180 000 SEK
28 feb 20:11
174 000 SEK
28 feb 20:10
172 000 SEK