Terry O'Neill, "Faye Dunaway, Hollywood, 1977", c-print, signerad, numrerad 35/50.
Total upplaga 50 + 10 AP. Bildyta 66 x 66 cm. Inklusive ram 87 x 86 cm.
Ej examinerad ur ram.
Terry O'Neill, "Terry O'Neill: The A-Z of Fame", 2013, avbildad sid 104 samt helsida sid 105.