1290193

Francois Gall

(Ungern/Frankrike, 1912-1987)
Francois gall,olja på papp-pannå, signerad, paris.

Francois Gall,olja på papp-pannå, signerad, Paris.

Moulin Rouge, Paris. 19 x 26,5 cm.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist konst och äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Telefontid: Mån – Fre 9–13

Telefontid: Mån – Fre 9–13

Utropspris
30 000 SEK
Rekommendationer