Rolex, Oyster Perpetual Date, Chronometer, armbandsur, 34 mm.

Stål, automatisk, safirglas, Jubileelänk, viklås, cert, Maj 1991, box, ytterkartong.

Caliber 3135, Verknr. 5766770, Serienr. L526197, Referensnr. 15200, Boettnr. 15200.

Slitage. Nagg/stötskador på glas. Fungerar vid katalogisering, Bukowskis garanterar ej framtida funktion vid försäljning.

Utropspris
25 000 SEK