1296536
Chopard, Geneve, armbandsur, 23 mm.
Chopard, geneve, armbandsur, 23 mm.

18K vitguldboett och -armband, safirglas, quartz, viklås, diamanter ca 0.98 ct tot. Med box och försäkringscertifikat. 1990-tal.
Boett ref.nr 105 791-1001
Serienr 435881, 899
Kaliber 608
Urverket märkt Chopard
Armbandets nr 10/5791
Boett och armband märkt L.U.C.
Längd 159 mm.
Total vikt 61,4 g.

Fungerar vid katalogisering, Bukowskis garanterar ej framtida funktion vid försäljning. Obetydligt ytslitage.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - V102
Frida Nyman
Frida Nyman
Guldsmed, värderare smycken (Finland)
+358 (0)50 407 9406

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

2 900
29 165
3 514
Utropspris
8 500 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (4 bud)
23 feb 20:10
2 900 EUR
22 feb 16:01
2 800 EUR
21 feb 18:01
2 000 EUR
19 feb 9:17
1 500 EUR