Duk och servetter, 12 st., linnedamast, signerade Handvävd C.S.

Duken ca 261-264,5 x 140-141 cm, servetterna ca 48 x 48 cm/st. Dekor av medaljonger med blomvaser och buketter. Bård med blom- och bladrankor. Broderat monogram.

Obetydligt slitage och damm, duken med obetydliga fläckar.

Utropspris
4 000 SEK