Arne Jones E1299

Gustaf Möllenborg, dessertskedar 6 st, silver, Stockholm 1850 och 1854 (Möllenborg-Feron).

Modell Olga. Stämplade alliansvapen för adliga ätten Silfverswärd och Silfverstolpe.
Längd 18 cm, total vikt 344 gram.

Slitage.

Utropspris
1 500 SEK