Servis, 36 delar, glas. Kosta, Junior, 1900-tal.

Efter gustaviansk förlaga. Förgylld och slipad dekor. Bestående av; 12 vinglas, höjd 12 cm. 12 vitvinsglas, höjd 13,5 cm. 12 dessertvinglas, höjd 9 cm.

Slitage, nagg.

Utropspris
6 000 SEK