1296665

Magnus Berg

(Sverige, Född 1953)
Magnus berg, blandteknik på duk, signerad. daterad 2010 a tergo.

Magnus Berg, blandteknik på duk, signerad. Daterad 2010 a tergo.

"Vattenanden". 40 x 40 cm.

Proveniens

Inköpt direkt av konstnären.

Om auktionen
Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Utropspris
3 000 SEK