1296670

Sten Eklund

(Sverige, 1942-2009)
Sten eklund, akvarellerad etsning, 1969, signerad ap.

Sten Eklund, akvarellerad etsning, 1969, signerad AP.

"Kemisk reaktor". Ur "Kullahusets hemlighet". 18 x 14 cm.

Ej examinerad ur ram.

Enköpings Konsthall, okt-nov 2013.

Om auktionen
Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Utropspris
3 000 SEK