1296684

Rune Jansson

(Sverige, 1918-2014)
Rune jansson, olja på duk, signerad och daterad -86.

Rune Jansson, olja på duk, signerad och daterad -86.

”Havsformer”. 59 x 103 cm.

Om auktionen
Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Utropspris
8 000 SEK