1296688

C Göran Karlsson

(Sverige, Född 1944)
C göran karlsson, tempera på duk, signerad och daterad 88-89.

C Göran Karlsson, tempera på duk, signerad och daterad 88-89.

Utan titel. 180 x 150 cm.

Skrapmärken.

Om auktionen
Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Utropspris
10 000 SEK