1296697

C Göran Karlsson

(Sverige, Född 1944)
C göran karlsson, tempera på papper, signerad och daterad -08.

C Göran Karlsson, tempera på papper, signerad och daterad -08.

"Den artificiella skogen". 38 x 28 cm.

Proveniens

Inköpt direkt av konstnären.

Om auktionen
Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Utropspris
3 000 SEK