1296699

Björn Wessman

(Sverige, Född 1949)
Björn wessman, olja på duk, signerad och daterad 2001 a tergo.

Björn Wessman, olja på duk, signerad och daterad 2001 a tergo.

"Kobe". 57 x 57 cm.

Haga Forum, Stockholm, 2002.

Om auktionen
Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Utropspris
8 000 SEK