1296704

Hans Wigert

(Sverige, 1932-2015)
Hans wigert,  olja på duk, och daterad grundsunda 1993 a tergo.

Hans Wigert, olja på duk, och daterad Grundsunda 1993 a tergo.

"Kyrkvallen". 85 x 100 cm.

Om auktionen
Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Utropspris
15 000 SEK