1297988

C Göran Karlsson

(Sverige, Född 1944)
C göran karlsson, tempera på etsning, signerad 34/40.

C Göran Karlsson, tempera på etsning, signerad 34/40.

Möte. P. 61 x 43 cm. Bladstorlek 79 x 61 cm.

Ej examinerad ur ram.

Om auktionen
Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Utropspris
3 000 SEK