Väinö Hämäläinen, etsning, signerad med blyerts.
"Pitkä Iivana" (Iivana Bogdanov). 22x18 cm.
Oramad.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10