1268789

Svensk konstnär, tidigt 1800-tal, olja på duk.

Handarbetande kvinna. 50 x 41 cm. samtida förgylld ram.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Utropspris
15 000 SEK