Konst Modern svensk konst
1298122

Ragnar Person

(Sverige, 1905-1993)
Ragnar person, olja på duk, signerad rp.

Ragnar Person, olja på duk, signerad RP.

Den blonda modellen. 41 x 34 cm.

Något krackelerad.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Utropspris
10 000 SEK