1262576

James Brown

(USA, 1951-2020)
James brown, lavering signerad och daterad 1988 a tergo.

JAMES BROWN, lavering signerad och daterad 1988 a tergo

"The Passion VII".
Bladstorlek 49,5 x 31,5 cm. Inklusive ram 71 x 52 cm.

Ej examinerad ur ram.

Proveniens

Anders Tornberg Gallery, Lund.

Karin Aringer
Karin Aringer
Specialist fotografi och samtida konst
+46 (0)702 63 70 57

Klubbat pris
5 200
518
630
Utropspris
6 000 SEK
Budhistorik (5 bud)
7 mar 21:31
5 200 SEK
7 mar 21:19
5 000 SEK
7 mar 19:07
4 500 SEK
28 feb 10:37
4 000 SEK
26 feb 12:44
2 222 SEK