1295046

BOK, "Max Ernst", av Edward Quinn, utgiven av Thames and Hudson, 1977.

Bok, "max ernst", av edward quinn, utgiven av thames and hudson, 1977.

Numrerad upplaga med försättsblad: litografi av Max Ernst. Numr 230 (utav 750).

Ej genomgången.

Placering: Geijersgatan 3A, 411 34 Göteborg
Marcus Kinge
Marcus Kinge
Specialist Grafik
+46 (0)739 40 08 27

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
3 000 SEK