PO Ström, samling glas, 8 delar, Alsterfors Glasbruk, 1960/70-tal
Olika storlekar. Grön, gul, vit och blå, invändigt vita. Fyra signerade och daterade 67-70. Höjd 13-28 cm.
Enstaka nagg.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10