Design KonstglasP O Ström
1298281

PO Ström, vaser, 3 st, Alsterfors, 1970-tal

Po ström, vaser, 3 st, alsterfors, 1970-tal.

Olika färger. Modell bl a "S 5005" samt "S 5112".
Höjd 9,5-25 cm.

Smärre slitage.

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Utropspris
3 000 SEK