Design KonstglasP O Ström
1300986

PO Ström, vaser 4 st, Alsterfors, 1960-70-tal, en signerad.

Po ström, vaser 4 st, alsterfors, 1960-70-tal, en signerad.

Glas i olika färger. Höjd 10-21 cm.

Smärre slitage.

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
Värderare (Föräldraledig)
+46 (0)727 43 08 79

Utropspris
2 500 SEK