Design KonstglasP O Ström
1300990

PO Ström, vaser 5 st, Alsterfors, 1960-70-tal, signerade 68-70.

Po ström, vaser 5 st, alsterfors, 1960-70-tal, signerade 68-70.

Glas i olika färger. Höjd 9,5-22 cm.

Ett nagg på blå hög vas. Smärre slitage.

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Utropspris
2 500 SEK