Design KonstglasP O Ström
1300999

PO Ström, vaser 5 st, Alsterfors, 1960-70-tal, två st signerade

Po ström, vaser 5 st, alsterfors, 1960-70-tal, två st signerade.

Glas i olika färger. Höjd 9,5-21 cm.

Smärre slitage. Mikronagg på större blå samt orange vas.

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
Värderare (Föräldraledig)
+46 (0)727 43 08 79

Utropspris
2 500 SEK