Selected Modern Silver F764
Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine’s F766
Kitchen Stories E1284
Modern Design, Timeless Weave E1292
A Token of Love E1285
Blomstrande Allmoge  E1281

PO Ström, vaser, 5 st, Alsterfors Glasbruk, ca 1970.

Orange vas "S 5053/4", Vit vas "S 5000", grön vas "S 1512", samt gul och blå vas. 2 st signerade 67-68. Höjd 9,5-21 cm.

Smärre slitage.

Utropspris
3 000 SEK
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13