Design KonstglasP O Ström
1301622

PO Ström, vaser, 5 st, Alsterfors Glasbruk, ca 1970.

Po ström, vaser, 5 st, alsterfors glasbruk, ca 1970.

Orange vas "S 5053/4", Vit vas "S 5000", grön vas "S 1512", samt gul och blå vas. 2 st signerade 67-68. Höjd 9,5-21 cm.

Smärre slitage.

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
Värderare (Föräldraledig)
+46 (0)727 43 08 79

Utropspris
3 000 SEK