1 reliefvas modell "S 5166/18", 1 vas "S 5020", 2 rödorange vaser. 2 st signerade 68. Höjd 7,5-25 cm.
Smärre slitage.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10