1297371

Panel, trä med sten/nefrit inlägg, Kina, 1900-tal.

Panel, trä med sten/nefrit inlägg, kina, 1900-tal.

Rund, motiv av eleganta hovdamer i palatsmiljö. Diameter 30 cm.

Slitage. Inläggning med smärre lagning.

Alexander Robertson
Alexander Robertson
+46 (0)709 17 99 95

Utropspris
1 500 SEK