1303503

Urnor, omgjorda till Bordslampor, brons. Japan, 1900-tal.

Urnor, omgjorda till bordslampor, brons. japan, 1900-tal.

Dekor i högrelief med drakar, fåglar bland växter. Bär signatur. Total höjd 46 cm.

Ej funktionstestad. Repor. Märken. Borrad. Skador på dekor. Delar saknas.

Alexandra Xu
Alexandra Xu
+46 (0)707 15 77 12

Utropspris
4 000 SEK