1303503

Urnor, omgjorda till Bordslampor, brons. Japan, 1900-tal.

Urnor, omgjorda till bordslampor, brons. japan, 1900-tal.

Dekor i högrelief med drakar, fåglar bland växter. Bär signatur. Total höjd 46 cm.

Ej funktionstestad. Repor. Märken. Borrad. Skador på dekor. Delar saknas.

Alexandra Xu
Alexandra Xu
+46 (0)707 15 77 12

Slutpris
3 400
335
406
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (5 bud)
25 apr 18:48
3 400 SEK
25 apr 18:48
3 200 SEK
25 apr 12:19
3 000 SEK
23 apr 14:47
1 000 SEK
22 apr 7:33
500 SEK