1304825

Plaketter, fyra stycken, porslin, ramade. Kina, sent 1900-tal.

Plaketter, fyra stycken, porslin, ramade. kina, sent 1900-tal.

Dekor av fiskar, skaldjur samt vattenväxter. Mått per tavla med ram 25,5x18,5 cm. Total längd 75 cm.

Obet slitage, ej examinerade ur ram.

Utropspris
5 000 SEK