1305573

Tallrikar, 10 stycken samt lock, porslin. Qing dynastin, 1700/1800-tal. Fyra av faten flingods, 1800-tal.

Tallrikar, 10 stycken samt lock, porslin. qing dynastin, 1700/1800-tal. fyra av faten flingods, 1800-tal.

Olika dekor. Diameter 16,5-23,5 cm.

Nagg, sprickor.

Utropspris
2 500 SEK