1307445

Tändstål, två stycken, halsband med bjällra, figuriner tre stycken. Tibet, 18/1900-tal.

Tändstål, två stycken, halsband med bjällra, figuriner tre stycken. tibet, 18/1900-tal.

Längd tändstål 11-13 cm. Längd halsband 48 cm. Höjd sigill och figurin 5-5,5 cm.

Slitage, skador, säljes i befintligt skick.

Utropspris
1 500 SEK