1307459

Målningar, fyra stycken, på rispapper. Okänd konstnär, Qing dynastin, 1800-tal.

Målningar, fyra stycken, på rispapper. okänd konstnär, qing dynastin, 1800-tal.

Avbildande olika scener från hovlivet. Mått med ram 23,5 x 31,5 cm.

Skador, fläckar, slitage.

Utropspris
4 000 SEK