Vas samt rökelskar, två stycken, brons. Kina, 1900-tal.

Vasen med dekor i relief, höjd 15 cm. Diameter rökelsekar 10-14 cm.

Slitage, anlupna. Vas med senare botten.

Utropspris
4 000 SEK