1309288

Stekfat, kompaniporslin. Qingdynastin, 1800-tal.

Stekfat, kompaniporslin. qingdynastin, 1800-tal.

Ovalt med dekor i underglasyrblått av flodlandskap. Längd 48 cm.

Slitage.

Utropspris
3 500 SEK