Utagawa Kunisada (Toyokuni III)

(Japan, 1786-1865)
(Japan, 1786-1865)

Utagawa Kunisada, triptyk, färgträsnitt. Japan, 1800-tal.

Bl.a. "寺西閑心 松本幸四郎". Bildmått tillsammans 36 x 74 cm.

Ej examinerad ur ram. Skador.

Utropspris
2 500 SEK