Toshikata Mizuno, färgträsnitt. Japan, sent 1800-tal.

Serie: 36 Kasen
"Two women and Shibai Koya (Shibay booth) in Sho Oo Era, 1652-54". Totalmått 50 x 35 cm.

Ej examinerad ur ram. Inga synliga skador.

Utropspris
2 000 SEK