1309445

Golvurna Japan omkring 1900 porslin

Golvurna japan omkring 1900 porslin.

Dekor i imarifärger, höjd 54 cm

Bruksslitage. Nagg. Skador. Sprickor.

Jan Ahlklo
Jan Ahlklo
Värderingsman
+46 (0)767 66 16 46

Utropspris
1 500 SEK