Anfadersporträtt, två stycken, tusch och färg på papper. Kina, 1900-tal.

Tusch, färg och guldfärg på papper. Porträtt av hovtjänstemän samt hovdam, samt Totalmått med ram 126 x 57 cm. 65,5 x 132

Ej examinerade ur ram. Vågigt papper. Veck. Blekt. Skador.

Utropspris
8 000 SEK