1309935

Katsushika Hokusai

(Japan, 1760-1849)
Katsushika hokusai, blad ur album, färgträsnitt. japan, 1800-tal.

Katsushika Hokusai, blad ur album, färgträsnitt. Japan, 1800-tal.

Goyoran Kannon Koi Fish, bildmått 24,4 x 17,4 cm.

Ej examinerad ur ram. Skador.

Alexandra Xu
Alexandra Xu
+46 (0)707 15 77 12

Utropspris
3 000 SEK