Vas samt flaska, keramik. Songstil, 1900-tal.

Brun respektive cremefärgad glasyr. Höjd 13,5 cm respektive 22 cm.

Den större med kantlagning. Slitage, krackelyr.

Utropspris
2 500 SEK
 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

395. Yves Klein, "Untitled Blue Monochrome (IKB 327)".
Utropspris
1 500 000 - 1 700 000 SEK
Budhistorik
Fair warning
Fair warning
1 950 000

ditt bud
1 900 000

ditt bud
1 850 000

ditt bud
1 800 000

ditt bud
1 750 000

ditt bud
1 700 000

ditt bud
1 650 000

ditt bud
1 600 000

ditt bud
1 550 000

ditt bud
1 500 000

ditt bud
1 450 000

ditt bud
1 400 000

ditt bud
Aktuellt bud:
1 950 000 SEK