1315111

Okänd konstnär, olja på läder lagd på pannå, Qingdynastin (1644-1912).

Okänd konstnär, olja på läder lagd på pannå, qingdynastin (1644-1912).

Två figurer. Totalmått 147 x 127 x 4,5 cm.

Slitage. Ställvis omfattande färgbortfall. Lagningar.

Alma Ahlroth
Alma Ahlroth

Utropspris
800 EUR