1245503

Billy Copley

(USA, Född 1946)
Billy copley, blandteknik på papper, 1993, signerad a tergo.

Billy Copley, blandteknik på papper, 1993, signerad a tergo.

"Twango". 75 x 98 cm,

Ej examinerad ur ram.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - I6

Verken finns att se på Bukowskis, Berzelii Park 1
15 – 18 september, onsdag – fredag 11.00–17.00, lördag 11.00–15.00.

Uthämtning av inköpta verk
Bukowskis Västberga allé 3, från den 24 september

Cecilia Berggren
Cecilia Berggren
Specialist grafik, klassisk konst 1800/1900-tal (Föräldraledig)
+46 (0)739 96 74 02

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
4 000 SEK