Konst Contemporary
1302324

Grear Patterson

(USA, Född 1988)
Grear patterson, signerad och daterad 2015 a tergo. 3 delar, blandteknik.

Grear Patterson, signerad och daterad 2015 a tergo. 3 delar, blandteknik.

Utan titel. 75 x 137 cm.

Placering: Geijersgatan 3A, 411 34 Göteborg
Louise Wrede
Louise Wrede
Specialist samtida konst
+46 (0)739 40 08 19

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
20 000 SEK