1305867

Marie Andersson

(Sverige, Född 1962)
Marie andersson, fotografi signerad och numrerad 2/5 a tergo.

Marie Andersson, fotografi signerad och numrerad 2/5 a tergo.

”Portal”. C-print 120 x 120 cm. Inklusive ram 125 x 125 cm.

Ej examinerad ur ram.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - I202
Karin Aringer
Karin Aringer
Specialist fotografi och samtida konst
+46 (0)702 63 70 57

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

2 200
220
256
Utropspris
15 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (5 bud)
23 okt 12:47
2 200 SEK
23 okt 11:48
2 000 SEK
22 okt 20:25
500 SEK
21 okt 22:04
444 SEK
18 okt 17:24
300 SEK