Dawid, fotografi signerad och daterad 1989 a tergo, upplaga 1/2.
"9350". Signerad Dawid och daterad 2006. Numrerad 1/2 på etikett a tergo. Vintage. Echtachrome RC print 87 x 76 cm inklusive originalram utförd av fotografen.
Ej examinerad ur ram.
Ramen med slitage, små stötskador och flisor.